KONST / Litografier / Färglitografier 13824450
nr 1382 4450
Gustav Rudberg
(1915-2001), Sverige
Färglitografier, 2 st, Skutor. Signerad, numrerad 119/280 och 2/260. Bladets mått: ca 80x60 cm respektive ca 60x65 cm, oramade lösa blad
Gustav Rudberg, född 1915, död 2001, svensk målare,
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 1 mars 2021
kl 18:05:50
27/2 19:10:43